שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  קנס מחזור משכנתא

  אנשים רבים בוחרים לבצע מחזור משכנתא, מאחר ומסלול המשכנתא כבר אינו מתאים לצרכים הנוכחיים שלהם. יש לזכור כי המשכנתא הינה הלוואה לטווח ארוך, לכן אין זה מפליא כי אחת לתקופה מומלץ לעשות מחזור משכנתא, על מנת לשפר את התנאים, לשנות את גובה ההחזר החודשי ואף להפחית את הריביות. חשוב כמובן להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי, על מנת לוודא כי מדובר על צעד נכון מבחינה כלכלית. יש לזכור כי מחזור המשכנתא מצריך תשלום של עמלות שונות, לכן יש לחשב את סכום הכסף שתוכלו לחסוך בזכות פעולת המחזור, לעומת סכום הכסף שתאלצו לשלם לבנק, עבור העמלות השונות הכרוכות בתהליך.

  קנס מחזור משכנתא

  קנס מחזור משכנתא – מה מעולם לא סיפרו לכם?

  קודם כל, יש לזכור כי פירעון המשכנתא, או חלקים ממנה, מוקדם מהמועד המתוכנן, עלול להקטין את רווחי הבנק. לכן אין זה מפתיע, כי על מנת לפצות על ההפסד הצפוי, הבנק קבע שורה של עמלות שונות בגין פירעון משכנתא. עמלות אלו עלולות להתקזז עם הרווחים הצפויים לכם ממחזור המשכנתא. חשוב לציין כי מי שיבנה את תמהיל המשכנתא שלו עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, יוכל להיערך מראש למועדי פירעון עתידיים, ובכך להקטין משמעותית את עמלות הפירעון וכמובן להבטיח ריביות נמוכות יותר ותנאים אופטימליים יותר. ישנן מספר עמלות שתאלצו לשלם לבנק בגין מחזור משכנתא, כאשר העמלה המשמעותית ביותר, הינה עמלת היוון, הידוע גם בכינויה- קנס מחזור משכנתא.

  כל העמלות שתאלצו לשלם בעת מחזור משכנתא

  העמלה הנמוכה ביותר, הינה עמלה תפעולית על סך 60 ₪, שהבנק גובה באופן אוטומטי בעת ביצוע ההחזר. כמו כן, עמלת אי הודעה מראש, הינה עמלה שתאלצו לשלם, במידה ולא תודיעו לבנק 10 ימים מראש על הפירעון הצפוי. מדובר על עמלה בגובה של 0.1% מסכום ההחזר, לכן מומלץ להקפיד על הודעה מוקדמת. כמו כן, כדאי להכיר את עמלת מדד ממוצע, הנגבית מלקוחות שיבחרו לבצע את פירעון ההלוואה צמודת המדד בין ה- 1 ל- 15 בחודש, מאחר והמדד מתפרסם בכל 15 בחודש, לכן הבנק יגבה מכם מחצית משיעור המדד החודשי בממוצע, על מנת למנוע את הפסדיו. עדיף לבצע את פירעון  ההלוואה לאחר פרסום המדד ב- 15 בחודש, על מנת לחסוך בעמלות לבנק. העמלה המפורסמת ביותר, עמלת ההיוון, אינה חלה בכל מסלולי המשכנתא, אלא רק במסלולים בריבית קבועה או במסלולים בריבית משתנה בתקופה של 5 שנים ומעלה.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי קנס מחזור משכנתא וכל הכרוך בכך. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 20 שנה בתחום ונשמח להציע את הפתרונות היעילים והנכונים ביותר עבורכם. אנו מקפידים על יחס אישי וזמינות גבוהה, על מנת לסייע לכם בכל בעיה ובכל שאלה. צרו קשר!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים