שיחה ראשונה חינם

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משכנתאות למסורבים

  אחד האתגרים העומדים בפני יועצי משכנתאות הוא משכנתאות למסורבים. מדובר במקרים בהם הבנק מסרב לאשר משכנתא לזוג, משפחה או בודד בעקבות בעיות הקיימות בחשבון הבנק שלו. עבור כל אזרח במדינת ישראל קיים BDI בו רשום כל מה שעבר על החשבון שלו. במידה ויש לכם תיק בהוצאה לפועל, עברתם עיקול חשבון, החשבון שלכם בעל החזרים רבים או חובות גדולים, ה-BDI שלכם לא יאפשר לכם לקבל משכנתא. אם זהו המצב גם אצלכם, פנו לייעוץ ראשוני אצל גרייס משכנתאות ופיננסים.

   

  כיצד מתמודדים עם משכנתאות למסורבים

  אנשים רבים מקבלים סירוב מהבנק לקבלת משכנתא. העבר הפיננסי שלנו משפיע רבות על האישור המיוחל, ולעיתים נראה כי אין כל דבר אשר ניתן לעשות בנידון בכדי לשנות את ההחלטה. זה לא לגמרי נכון, כיוון שבעזרתו של יועץ משכנתאות טוב ניתן להפוך את הקערה על פיה ולשנות את החלטתו של הבנק. ישנן כמה אפשרויות:

  • האפשרות הראשונה הינה כמובן לעבור בנק. במידה והבנק שלכם אינו מאפשר לכם לקבל משכנתא, אולי זהו הזמן לעשות שינוי ולעבור אל בנק אחר. פעמים רבות פתרון זה אכן פותר את הבעיה כיוון שהוא מאפשר לפתוח דף חלק ונקי.
  • משכנתא חוץ בנקאית – ישנם מקרים בהם הבנק דוחה את הבקשה למשכנתא באופן סופי, וישנו צורך בפתרון אחר. במקרים מעין אלו, ניתן לבקש משכנתא מגוף חוץ בנקאי לדוגמא חברות ביטוח. לחברות אלו ישנן יותר אפשרויות, והן יותר גמישות במתן משכנתא – ולכן הסיכוי לקבל אותה דרכן היא גבוהה יותר.

   

  גרייס משכנתאות ופיננסים – ייעוץ משכנתאות למסורבים

  כך או כך, לא משנה להיכן בחרתם לפנות – חשוב מאוד שתעזרו באיש מקצוע בעל מומחיות בתחום. יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם להגיע אל היעד שלכם ולקבל את המשכנתא המיוחלת גם כאשר האופק אינו נראה בהיר. אם אתם עומדים בפני סיטואציה כזאת, וכבר קיבלתם סירוב מהבנק, זה בדיוק הזמן להרים את הטלפון ולפנות אל גרייס משכנתאות ופיננסים. חברתנו בעלת ניסיון של עשרים שנים בתחום המשכנתאות. אנו מצליחים למצוא את הפתרונות היעילים ביותר גם למסורבי בנקים, ונוכל לעמוד לרשותכם בכל שעה בה תצטרכו אותנו.

  ייעוץ משכנתא למסורבים בבנק עושים אצל גרייס משכנתאות ופיננסים

  משכנתא למסורבי בנק

  אין ספק כי תהליך לקיחת משכנתא הוא קשה ומתיש, אך משכנתא למסורבי בנק היא תהליך קשה אף יותר. לבנקאי שלנו ישנה השפעה רבה מאוד כאשר מדובר על תהליך לקיחת משכנתא. אם יש לכם סימון ב-BDI אשר נוצר מהחזר של צ'קים רבים מידי, תיקים בהוצאה לפועל, הגבלות בחשבון ועוד – לא ניתן לקבל משכנתא. אין ספק כי הדבר יוצר תסכול רב, אך חשוב לדעת שישנו פתרון. על מנת לשמוע פרטים נוספים, הרימו טלפון אל גרייס משכנתאות ופיננסים.

   

  כיצד לוקחים משכנתא למסורבי בנק

  פעמים רבות, כאשר אנו נתקלים בסירוב של הבנק לקבלת משכנתא, נראה לנו שזוהי התשובה הסופית וכי לא קיים שום פתרון לבעיה שלנו – אך אין זה מדויק. כיום ניתן לקבל משכנתא גם במידה ואתם מסורבי בנק, כמובן עם העזרה הנכונה.

  • חשוב מאוד לזכור שפעמים רבות הבנק לא יעשה כל שביכולתו למען אותם זוגות או משפחות אשר מסורבות משכנתא. הבנק נותן את האופציה הראשונית שלו אך לא יעשה עבורכם כל מאמץ מעבר. ולכן חשוב מאוד להגיע בליווי של עזרה מקצועית.
  • כאשר אתם מגיעים אל הבנק יחד עם איש מקצוע המבין בתחום, הסיכוי לקבל משכנתא – למרות שאתם מסורבים – גדל באופן משמעותי. יועץ המשכנתאות הוא הפה שלכם, ויעשה כל שביכולתו להשיג עבורכם את ההיתר הרצוי ולהסיר את ההגבלה מעליכם.

   

  גרייס משכנתאות ופיננסים מציעים פתרון למסורבי משכנתא – אין לכם סיבה להתייאש

  אנשים רבים שוקלים לוותר על החלום שלהם לרכוש דירה, רק כיוון שהבנק סירב לבקשת המשכנתא שלהם. נכון, מדובר בתחושה לא נעימה שאיש אינו רוצה לחוות – ואין ספק כי היא מורידה את הרוח מהמפרשים. אך חשוב לזכור שיש עוד תקווה. גם כאשר הבנק סירב לכם, עדיין קיימות אפשרויות להגיע אל המשכנתא המיוחלת. זאת כמובן בעזרתו של איש מקצוע. אם גם אתם עומדים בסיטואציה לא נעימה זאת, אך אינכם מוכנים לוותר על החלום, זה הזמן לפנות אל גרייס משכנתאות ופיננסים. אבי סופר, בעל החברה, הוא בעל ותק וניסיון רב בתחום המשכנתאות והיכרות עמוקה עם עולם הפיננסים והבנקים. לאחר ניסיון של מעל עשרים שנים, אנו מתחייבים בפניכם שאין בעיה שאין לה פתרון.

  מומחים במשכנתא למסורבים בבנק - גרייס משכנתאות ופיננסים

  משכנתא למסורבי בנקים

  לעיתים נראה לנו כי משכנתא למסורבי בנקים היא דבר בלתי אפשרי לשינוי. זוגות רבים נתקלים בסירוב מהבנק כאשר הם מעוניינים לקחת משכנתא. כמובן שסיטואציה זאת גורמת לתחושות לא נעימות, אך מעבר לכך היא גורמת לייאוש. זוגות ומשפחות רבות מאמינות כי סירוב זה הוא סופי, וכי לא ניתן לעשות דבר בכדי לשנות זאת. אך למעשה המציאות מוכיחה אחרת. בעזרתו של יועץ משכנתאות, ניתן להפוך את הסירוב לאישור. מחפשים דרך לעשות זאת? פנו אל גרייס משכנתאות ופיננסים לקבלת ייעוץ.

   

  משכנתא למסורבי בנקים – כל הסיבות

  קיימות מספר סיבות בגינן אנשים מגיעים לסיטואציה בה הבנק מסרב לבקשת המשכנתא שלהם:

  • היסטוריית אשראי שלילית – מדובר בלקוחות בעלי סימון ב-BDI הנגרם מהחזרים רבים, לקוחות אשר התחילו או חוו תהליך של פשיטת רגל, בעלי תיקים בהוצאה לפועל, או כאלה אשר החשבון שלהם מנוהל בצורה שאינה תקינה. BDI אוספת את המידע לגבי כל אזרח ואזרח, וכאשר מגיע הזמן לקחת משכנתא – נבדק מהו הדירוג של כל אחד ב-BDI וכך מתקבלת ההחלטה האם לאשר את המשכנתא או לא.
  • בטוחה לא מאושרת – ישנם לקוחות רבים אשר כבר קיבלו אישור עקרוני למשכנתא, אך לאחר בדיקת שמאות של הנכס מתגלה כי יש בו בעיה מסוימת – ולכן אין אפשרות לקבל משכנתא בשבילו. תוצאה זאת נקראת בטוחה לא מאושרת, והיא עלולה להיגרם מבנייה לא מאושרת, חריגת בנייה, שיעבוד של הנכס ועוד. כלומר, הסירוב הוא על הנכס הספציפי.

   

  גרייס משכנתאות ופיננסים מתמחה פתרונות משכנתא למסורבים בבנק

  אך כמו שכבר אמרנו לעיל, אמנם מדובר בפרוצדורה מעט ארוכה יותר מלקיחת משכנתא בלי סירוב –אך גם במקרים מעין אלו הדבר אפשרי. בעזרתו של יועץ משכנתאות ניתן להגיע אל הבנק ולהגיש בקשה חדשה. יועץ מקצועי, אשר מכיר את רזי המקצוע, יכול לעזור לכם להסיר את הסירוב ולקבל את המשכנתא לה אתם מייחלים. אם נתקלתם בסיטואציה מעין זאת, או אם אתם מחפשים יועץ משכנתאות טוב ללקיחת משכנתא, פנו אל גרייס משכנתאות ופיננסים. הניסיון והותק הרב שלנו בתחום יוכלו לעזור לכם להגיע אל מחוז חפצכם, גם אם הדבר נראה לכם בלתי אפשרי כרגע.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים