שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הלוואות לבעלי נכסים

  אין ספק כי הלוואות לבעלי נכסים נחשבות לאחת האופציות המועדפות ביותר בשוק ההלוואות, מאחר והן מאפשרות ריביות נמוכות יחסית והחזר חודשי נמוך. יש לזכור כי אף בנק לא ימהר להעניק לכם הלוואה בסכום גבוה, ללא בטחונות מתאימים. לכן מי שמחזיק בנכס, נחשב ללקוח מועדף מבחינת הבנק. יש לזכור כי הבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואות ללקוחות, שאולי יתקשו להחזיר אותן. אך לקוח שמוכן לשעבד את הנכס שלו תמורת ההלוואה, מעניק לבנק שקט נפשי, המאופיין בתנאים נוחים יותר. הבנק יודע כי במידה ולא תעמדו בתשלומים הנדרשים, הנכס יעבור לבעלותו, בדומה להלוואת המשכנתא. לכן מדובר על הלוואה שיחסית קל לקבל, מאחר ורוב הבנקים לא יסרבו לכם, בתמורה לשעבוד הנכס שלכם.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם ייעוץ וסיוע לגבי הלוואות לבעלי נכסים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לשני עשורים בתחום ונשמח לספק לכם שירות אישי לכל אורך הדרך.

  הלוואות לבעלי נכסים

  הלוואות לבעלי נכסים – מה חשוב לדעת מראש?

  קודם כל, יש לזכור כי במקרים של הלוואות כנגד שיעבוד נכס, הבנק בעצם מקבל מעין בעלות על הנכס שלכם. במידת הצורך, הוא יוכל למכור את הנכס, על מנת להחזיר לעצמו את הכסף שהושקע בכם. לכן מי שבוחר לקחת הלוואה כנגד שעבוד נכס, חייב לקחת זאת בחשבון ולהקפיד על עמידה בתשלומי ההחזר החודשיים, אחרת הוא עלול לאבד את הנכס שלו. מדובר לרוב על הלוואות בסכומים גבוהים, לכן חשוב לתת את הדעת לגוף שממנו בחרתם לקחת את ההלוואה. ההמלצה היא לקחת הלוואות מסוג זה מגופים פיננסיים גדולים ויציבים, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי. מי שיבחר לקחת הלוואה מגוף פחות אמין ופחות מוכר, מסתכן באיבוד הנכס שלו, לכן חשוב לתת על כך את הדעת וכמובן להתייעץ עם איש מקצוע, במטרה להימנע מטעויות מצערות.

  הלוואות לבעלי נכסים – הלוואות בתנאים מועדפים

  כל מי שזקוק להלוואה בסכום גבוה, יודע כי לא פשוט לקבל הלוואות מסוג זה מהבנקים השונים. רוב הבנקים מבקשים ערבונות וביטחונות, מאחר והם חוששים, שלא תוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים. מעבר לכך, הלוואות בסכומים גדולים, מחייבות לרוב ריביות גבוהות, מאחר והבנק חייב לפצות את עצמו על הסיכון שבאובדן הכסף. אך הלוואה כנגד שיעבוד של נכס נחשבת להלוואה שקל יחסית לקבל, מאחר והבנקים אינם חוששים מאיבוד ההשקעה שלהם. כתוצאה מכך, תוכלו להרוויח ריביות נמוכות יותר ותנאי החזר נוחים יותר, שיכולים להיות חיוניים עבור רוב האנשים. זוהי דרך מושלמת לקחת הלוואה לשיפוץ הבית, למימון של הליך רפואי יקר בחו"ל או כל הוצאה משמעותית.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הלוואות לבעלי נכסים. אנו מתמחים בהתנהלות מול המערכת הבנקאית ויודעים בדיוק כיצד להפיק את המקסימום עבור הלקוחות שלנו. למידע נוסף, צרו קשר!

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים