שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  התזרים החודשי שלילי? לבעלי נכסים בלבד:

  כך תבצעו איחוד הלוואות בריבית מופחתת
  ותייצרו שקט פיננסי משפחתי

  גם אם הבנק סרב לך

  השנה גייסנו מעל
  200
  מיליון שח
  למעל 400 לקוחות
  בעל נכס?
  אתה זכאי להלוואה בתנאים מעולים, גם אם הבנק סרב לך. הרבה אנשים מן השורה מגיעים למצב שבו הם מקבלים סירוב מהבנק הלוואה דווקא כשהם הכי זקוקים לבנק הוא משאיר אותם לבד. אז מה עושים? לנו יש את הפתרון בשבילך!

  קבל את ההלוואה שמגיעה לך, גם כשהבנקים אומרים 'לא'!

  לקביעת פגישה עם יועץ מומחה לבדיקת הזכאות השאר פרטים

   מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

   Keren Yair
   מאוד מרוצים מאופן הטיפול של אבי. עזר לנו לקבל משכנתא למרות שמצבנו לא איפשר לנו לקבל במספר בנקים אבי הצליח להשיג לנו והוא מלווה אותנו עד לסוף קבלת כל הכספים
   אשר כחלון
   ממליץ על אבי סופר, נתן לי הצעה הכי טובה שיש יותר מהבנק המלווה של הפרויקט, ועזר לנו להחליט מה הכי טוב ומתאים בשיבלנו, והיום עם כל מה שקורא ינואר 2023 אנחנו במצב טוב, כי הוא בעל מקצוע ויודע את עבודת הכי טוב שיש .
   aaron volk
   מקצועי, זריז ומוכשר במיוחד. אני בקשר שוטף עם אבי מספר שנים- ומרוצה ממנו. אני גם המלצתי למספר לקוחות שלי להיעזר בו וגם מהם קיבלתי פידבק חיובי.
   merav koren
   אבי היקר, מלוא הפרגון וההערכה על ליווי אישי, צמוד ומקצועי. היית לצידנו בכל שאלה, כיוונת חיזקת ויעצת, הכל תמיד ברוח טובה, סבלנות, מקצועיות ובזמינות מסביב לשעון. תודה רבה לך שהיית שם בשבילנו ובהצלחה בהמשך הדרך.
   חברת גרייס משכנתאות ופיננסים הינה חברה מהותיקות והמובילות בתחום המימון.גם בעלי נכסים שקיבלו סירוב או שיש להם BDI שלילי יוכלו לקבל הלוואה.

   עד 85% מערך הנכס

   הקטנת ההחזרים החודשיים

   גם לבעלי BDI שלילי / מסורבים

   תהליכי הוצאה לפועל

   קבל את ההלוואה שאתה צריך בלי טרחה!

   לקביעת פגישה עם יועץ מומחה לבדיקת הזכאות השאר פרטים

    גרייס משכנתאות ופיננסים הינו משרד לייעוץ משכנתאות שבראשו עומד אבי סופר ,חשבונאי ובעל תואר במנהל עסקים ומימון .אסטרטג להתנהלות מול המערכת הבנקאית מעל 20 שנה ומומחה לפתרון משכנתאות מורכבות ולמשכנתאות למסורבי בנקים.המשרד עובד בשיתופי פעולה עם עו"ד ,שמאים ואנשי מקצוע המובילים בשוק.וכל זה לא בא בחשבון על רמת השירות והזמינות שאנו מחוייבים ללקוחותינו,לפנייות ופתרונות גם לא בשעות המקובלות .אנו מבינים את החשיבות של היחס האישי מעבר למקצעיות ונסיון שיש לנו שהפך לשם דבר בענף המשכנתאות. כמו כן אנחנו יועצי משכנתאות לארגון המורים , הסתדרות המורים, קרנות השוטרים ומספקים שירות למספר רב של יזמים וקבלנים כדי ללוות את לקוחותיהם בחלק המימוני כמו כן מלווים יזמים בגיוס הון לפרויקטים.
    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים