שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משכנתא לעסקים

  אם אתם בעלי עסק, אבל לא רוצים לשלם שכירות בכל חודש, אולי הגיע הזמן לקחת משכנתא לעסקים. בשנים האחרונות ניתן לראות בעלי עסקים רבים אשר לא מעוניינים להמשיך יותר לשלם דמי שכירות, ומעוניינים לרכוש את הנכס בו העסק שלהם פועל. על מנת להוציא רעיון זה לפועל, הרבה מהם צריכים לקחת משכנתא שתוכל לעזור להם לרכוש את הנכס. אם גם אתם רוצים לעשות צעד כזה אך חוששים, חייגו עכשיו אל גרייס משכנתאות ופיננסים לקבלת ייעוץ משכנאות מקצועי.

  לקיחת משכנתא לעסקים קטנים בליווי מקצוענים

  כיצד לוקחים משכנתא לעסקים

  • מבחינה עקרונית, משכנתא לעסקים אינה שונה ממשכנתא עבור בית. הבנק מספק הלוואה בעבור שעבוד של הנכס, רק שבמקרים מעין אלו מדובר בסכומים נמוכים יותר מסכומים של בית פרטי.
  • כמו במקרים של בית פרטי, גם כאשר מדובר בעסק ישנם כמה מסלולים של משכנתא. הריבית יכולה להיות ריבית קבועה או משתנה, צמודה למדד, צמודה למטבע ועוד. המטרה היא למצוא שילוב של כמה מסלולים, על מנת להקטין את הסיכון הנלקח.
  • לפני מתן המשכנתא, הבנק עורך בדיקה מקיפה ומדוקדקת אשר מטרתה לבדוק כי לא נלקח כאן שום סיכון. בנקים מאמינים כי הסיכון במתן משכנתא לבעלי עסקים הוא גבוה בהרבה ממתן משכנתא במגזר הפרטי, ולכן הבדיקה שנעשית היא רצינית ועמוקה ביותר.
  • בדיקה נוספת אותה הבנק עושה היא יכולת ההחזר של בעל העסק. ההנחה היא כי בעלי עסקים קטנים בעיקר צפויים להיכנס לקשיים כלכליים, וכי ייתכן ולא תהיה להם האפשרות לעמוד בתשלומים באופן רציף.

  כל הנקודות המוזכרות לעיל גורמות לכך שבעלי עסקים רבים אינם זוכים לאישור משכנתא.

  ייעוץ מקצועי לקבלת משכנתאות לעסקים – גרייס משכנתאות ופיננסים

  במידה ואתם בעלי עסק, בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, ואתם רוצים לרכוש את הנכס – חשוב מאוד שתקבלו עזרה מאיש מקצוע. קבלת משכנתא לעסקים אינה דבר פשוט, והתהליך נתקל בקשיים רבים. ולכן עזרתו המקצועית של יועץ משכנתאות היא הכרחית כאן. בגרייס משכנתאות ופיננסים תוכלו למצוא את התשובה עבורכם ועבור העסק שלכם. הניסיון הרב שלנו, והעבודה בשטח עם בנקים לאורך עשרים שנים, מאפשרת לנו לדעת ולהבין מהי בדיוק הדרך הנכונה לגשת אליהם – וכיצד להצליח ולקבל את המשכנתא המיוחלת עבור העסק שלכם.

  ייעוץ מקצועי לפני לקיחת משכנתא עסקית - גרייס משכנתאות ופיננסים

  גרייס משכנתאות ופיננסים – עוזרים לך לבחור בין מסלולי משכנתאות לעסקים

  למרות שמדובר בסכומים נמוכים יותר, אין זה אומר שניתן לזלזל בקבלת החלטה זאת וכדאי מאוד לבדוק מהי ההצעה המשתלמת ביותר עבור קבלת משכנתא. קיימת תחרות בין הבנקים המציעים משכנתאות לעסקים, ולכן כדאי מאוד לעשות בדיקה מקיפה על מנת לקבל את ההחזר הנמוך ביותר עבורכם. על מנת להגיע אל ההצעה המשתלמת ביותר, תוכלו להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות אשר מכיר את התחום על בוריו – ויוכל לעזור לכם למצוא את המשכנתא הטובה ביותר. בגרייס משכנתאות ופיננסים תוכלו למצוא את המענה הטוב והאיכותי ביותר, עם ניסיון רב ובעזרת שיתוף פעולה מאנשי מקצוע נוספים כמו עורכי דין, שמאים. ועוד נוכל להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר, שתספק לכם את ההחזר והריבית הנמוכים ביותר.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   סוגי משכנתא עסקית

   עסקים רבים, שעברו את השלב ההתחלתי של ההקמה, מבינים כי הם זקוקים לנכס אשר ישמש אותם. אך תשלום דמי השכירות לא משתלם עבורם, ולכן הם מבקשים לרכוש אותו. לשם כך הם זקוקים למשכנתא. לפניכם מספר סוגי משכנתאות:

   1. משכנתא עבור נכס מסחרי-נכס מניב – לקיחת משכנתא עבור עסק בצמיחה הוא דבר אשר מלווה בבדיקות רבות וחששות רבים מצד הבנקים, כיוון שקיים חשש שבעל הנכס לא יוכל לעמוד בתשלומים עבורו. כאשר הבדיקות מגלות כי מדובר בנכס אשר מניב באופן יפה, יהיה שווה לבנק לתת משכנתא כיוון שגם הוא יכול להרוויח מהתשואה.
   2. הלוואות לעסק מסחרי – מן משכנתא לעסק עבור המבנה בו הוא פועל. עבור העסק מדובר בפתרון חכם ונכון, כיוון שההוצאה עבור השכירות החודשית הופכת מעכשיו להשקעה בנכס ממשי. ישנם מסלולים שונים לקבלת משכנתא, בדיוק כמו המסלולים הקיימים במשכנתא עבור בית פרטי.

   משכנתא לעסקים קטנים

   אם גם לכם נמאס להוציא מידי חודש כסף מיותר על שכירות, הגיע הזמן שגם אתם תבקשו משכנתא לעסקים קטנים. נותני שירות רבים נזקקים למקום על מנת לתפעל את העסק שלהם. ישנן פעמים בהם המקום הזה יכול להיות הבית שלהם, אך ישנם מקרים בהם הבית אינו מספיק – וישנו צורך במבנה חיצוני לבית. במקרים אלו התשלום החודשי עבור שכירות הוא גבוה וההרגשה היא שזה אינו משתלם. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות לרכוש את הנכס ולשלם משכנתא. מעוניינים ברכישה של נכס כזה? פנו לגרייס משכנתאות ופיננסים לקבלת עזרה בבקשת משכנתא.

    

   פריסת תשלומים עובר משכנתא לעסקים קטנים

   כאשר מדובר במשכנתא רגילה, פריסת התשלומים היא הנושא החשוב ביותר. כולם יודעים שמכיוון שמדובר בסכום כסך גבוה מאוד, ככל שפריסת התשלומים תהיה ארוכה יותר הסכום אשר ירד בכל חודש יהיה נמוך יותר. לכן ברוב המקרים של לקיחת משכנתא גבוהה היא תיפרס על 15 עד 25 שנים ולעיתים אף יותר.

   משכנתא עבור עסקים היא שונה כיוון שמדובר בסכום כסף נמוך יותר ולכן גם הפריסה שלה תהיה לאורך זמן מועט יותר. בניגוד למשכנתא על בית, הנפרסת על פני שנים רבות, משכנתא על עסק תיפרס לרוב על מספר שנים מצומצם, בין שמונה לעשר שנים. כמו כן, גם סכומי הכסף אשר מוחזרים במשכנתא זאת יהיו נמוכים יותר מהסכומים אותם אנו מחזירים על דירה.

   משכנתא עסקית

   משכנתא עסקית היא משכנתא שמיועדת לבעלי עסקים קטנים או גדולים, יזמים או כל מי שרוצה להקים עסק חדש או מנסה לקדם את העסק הקיים שלו. את המשכנתא מספק הבנק למשכנתאות וקיימים מספר מסלולים היכולים לתת מענה לצרכים שונים של בעל העסק. זאת בניגוד לעבר אז כאשר בעל עסק רצה לקחת הלוואה לרכישה של נכס אשר אינו למגורים, נאלץ לפנות לבנק למסחר ולא לבנק למשכנתאות. בכדי להתחיל בתהליך קבלת משכנתא לעסק שלכם, פנו עוד היום לגרייס משכנתאות ופיננסים.

   תהליך קבלת משכנתא עסקית

   אתם בעלי עסק, ומרגישים כי אתם מבזבזים את הכסף שלכם לריק על שכירות? חשוב שתדעו כי תהליך קבלת משכנתא עבור העסק שלכם אינו תהליך של מה בכך – וחשוב מאוד להשקיע בו מחשבה רבה. על מנת לדעת שקיבלתם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, חשוב להיעזר באיש מקצוע אשר מתמחה במשכנתאות. בגרייס משכנתאות ופיננסים תקבלו את המענה הטוב ביותר עבורכם. אנו מאמינים כי טובת הלקוח היא מעל לכל. בעזרת הניסיון הרב שלנו בתחום המשכנתאות, וההיכרות העמוקה עם עולם הבנקים, נוכל לספק בעבורכם את המענה הראוי והמדויק ביותר – שיעזור לכם להגשים את החלום העסקי שלכם.

    

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים