שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משכנתא לכל מטרה

  מהי משכנתא לכל מטרה?

  משכנתא לכל מטרה הינה הלוואה בשעבוד נכס קיים שמטרת ההלוואה אינה רכישת נכס, אלא מטרת ההלוואה לצורך אחר כגון פרעון חובות,שיפוצים,עזרה לבני משפחה וכו. לכן הלוואת משכנתא לכל מטרה תהיה יקרה יותר מהלוואה לדיור. אם ישנו נכס ורוצים לקבל הלוואה כנגד שיעבוד נכס או שכבר יש משכנתא על הנכס אבל לא באחוזי מימון מקסימלים במקרים כאלו ישנה אפשרות לקחת הלוואה כנגד הנכס.חשוב מאוד לתכנן את ההלוואה הזו ולא לקחת אותה בלי ליווי מקצועי. היתרון של הלוואה לכל מטרה שאפשר לפרוס אותה לתקופה ארוכה בין 20-30 שנה(תלוי באיזה בנק) אבל הריביות שלה לא תמיד זולות ולפעמים כדאי לעשות בדיקה מעמיקה כדי לשלב חלופות נוספות.

  מדוע חשוב תכנון המשכנתא, מכיוון שהחיים מאוד דינמים וישנם לא מעט שינויים שמשפיעים על ההכנסות וההוצאות שלנו.כמו כן בתקופה ארוכה כמו משכנתא תנאי השוק משתנים לא מעט מה שיכול להשפיע בצורה משמעותית על ההחזר החודשי ועלות המשכנתא הכוללת(לכן אל תיפלו בפח הזה שמראים לכם מה ההחזר החודשי כי אם המשכנתא לא מתוכננת נכון זה ישתנה משמעותית)

  כמו כן זה תלוי גם באופי הלווה אם הוא חושש משינויים או שאוהב אתגרים.

  לסיכום ליווי מקצועי אינו מותרות אלא צורך חיוני. כמו שלא רוכשים מנכס בלי ליווי משפטי של עו"ד כך לא לוקחים משכנתא בלי ליווי פיננסי של יועץ מקצועי.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים