שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  משכנתאות למסורבים

  משכנתא למסורבים בבנק

  לאורך העשורים האחרונים משפחות רבות בחרו להמיר את תשלומי השכירות החודשיים בתשלומי משכנתה, ולרכוש נכס שישאר בידי המשפחה לאורך דורות. בעוד חלק ממבקשי ההלוואה לצורך רכישת הנכס זוכים לאישור מידי, אחרים מסורבים על־ידי הבנק. קיימות סיבות רבות לסירוב, ביניהן: פשיטת רגל של מבקש ההלוואה, דירוג אשראי אישי נמוך (בשיטה דומה לזו של הקרדיט סקור האמריקאי) או הכנסות חודשיות נמוכות מדי.

  כך, נוצר מצב אבסורדי שבו דווקא הזקוקים ביותר לדירה ומעוניינים להפסיק לשלם שכירות מדי חודש, אינם יכולים לקבל את ההלוואה. המשפחות המבוססות יותר, לעומת זאת, יכולות לקבל משכנתה על נכס אחד ויותר, ולהמשיך לרכוש דירות למגורים ולהשקעה.

  הפתרון – משכנתאות למסורבים

  למרבה המזל, העובדה כי הבנק מסרב לאשר את ההלוואה אינה מונעת מכם לרכוש נכס או לקבל הלוואה גדולה כנגד נכס קיים. קיימים היום גופים חוץ־בנקאיים המעניקים הלוואות ליחידים ולמשפחות ויש פתרון למסורבי משכנתא בהתאם ליכולת ההחזר והבטחונות הקיימים, תוך התעלמות מהיסטוריית האשראי. החברה המובילה כיום בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות כנגד נכס היא חברת גרייס משכנתאות ופיננסים.

  אנו בוחנים את מצבו הפיננסי של כל אדם לגופו. בעוד הבנק מנסה לגדר סיכונים ולהציע משכנתאות בעיקר למשפחות שאינן מהוות סיכון, גרייס משכנתאות ופיננסים בוחנת אילו בטחונות הוא יכול להציע, ומאשרת הלוואות גם לאנשים שיש נגדם תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, חשבון מוגבל או קשיים תזרימיים נוספים.

  בגרייס משכנתאות ופיננסים אנו יודעים כי לפעמים המצב הכלכלי שלכם כיום אינו משקף את הפוטנציאל שלכם בעתיד, ונמצאים כאן כדי לתת מענה יצירתי ואישי לכל אחת מהסיטואציות הפיננסיות שבהן אתם נמצאים כיום. אם עדיין  אינכם מעוניינים למכור את הנכס הקיים, אך מעוניינים לרכוש נכס חדש במקומו, תוכלו לקחת הלוואת גישור, לרכוש נכס חדש ולהשכיר את אחד הנכסים עד שתמכרו את הנכס הקודם.

  מסורבי משכנתא גם יכולים לקחת הלוואות כנגד תוכניות חיסכון וותיקות שיש לכם ואינכם מעוניינים לשחררן כרגע, או כנגד הפנסיה ותוכניות הביטוח. למעשה, קיימות הרבה מאד אפשרויות שהבנקים עצמם אינם לוקחים בחשבון כאשר הם נותנים את האישור העקרוני למשכנתה.

  משכנתא למסורבים

  הלוואות לצורך סגירת חוב קיים

  קיימות גם משכנתאות נוספות שאינן מיועדות לרכישת נכס חדש. זוהי למעשה הלוואה לכל דבר, בסכומים גבוהים, כנגדה הנכס הקיים שלכם אשר יכול לשמש כעירבון. משכנתאות אלה מסוגלות לאפשר לכם להתנהל תזרימית בצורה טובה יותר, ולהקטין את התשלומים החודשיים שאתם משלמים מדי חודש.

  נוסף על כך, אם אתם כבר נמצאים במצב שבו תיקי הוצאה לפועל מתחילים להערם כנגדכם או שחשבון הבנק הפך למוגבל (בעקבות המחאות שחזרו), הדרך היחידה לצאת ממצב הביש הזה היא באמצעות הגדלת ההכנסות או קבלת הלוואה שתאפשר לכם לסגור את החובות ולשלם את הסכום הגבוה בהדרגה.

  חשוב לדעת, כי אם ממתינים זמן ארוך מדי ולא מסדירים במהירות חובות לבנקים ולגופי האשראי הם מתחילים להפעיל סנקציות נגדכם. אתם יכולים לגלות שהמשכורת שלכם עוקלה, כרטיסי האשראי בוטלו או שמסגרת האשראי בבנק אחד מושפעת מחוב בבנק אחר. לכן, אם אתם כבר נמצאים במצב של חוב חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מחברה המתמחה בעזרה למשפחות כמוכם, לקבל משכנתה חוץ־בנקאית ולטפל בחוב. טיפול מהיר בבעיה יכול לחסוך עוגמת נפש בעתיד אם תוגדרו כחדלי פירעון, ולהשפיע בצורה מהותית על יכולתכם לקבל הלוואות מהבנק גם בעתיד.

  נוסף על כך, ככל שדירוג האשראי שלכם ימשיך לרדת, תשלמו ריביות גבוהות יותר בבנק על הלוואות עתידיות. לעומת זאת, אם לקחתם משכנתא וכיסיתם את החוב בזמן, דירוג האשראי יפגע פחות, ותוכלו לחזור להתנהלות כספית תקינה מול הבנק, במקביל להחזרי התשלומים לגוף הפיננסי שהעניק לכם את המשכנתה.

  מסורבי משכנתא

  משכנתה ללא חשש בזכות רגולציה מחמירה לכלל גופי האשראי בארץ

  כיום, מדינת ישראל מפעילה מערך פיקוח קפדני על כל הגופים המעניקים הלוואות ומשכנתאות. לכן, גם אם לקחתם משכנתא למסורבי משכנתא מגוף חיצוני, עדיין תזכו לפיקוח הולם על תנאי ההלוואה שתקבלו והריבית שתשולם לאורך חיי ההלוואה. חשוב לדעת כי אין מדובר בהלוואות המוצעות על ידי גורמים לא מפוקחים המכונים "שוק אפור", אלא בהלוואה הזוכה לפיקוח הדוק על ידי משרד האוצר.

  משכנתה מדרגה ראשונה ומשכנתה מדרגה שנייה

  אנו מעניקים גם הלוואות לבעלי נכסים שעדיין קיימות כנגדם משכנתה. ההלוואה לבנק מכונה "משכנתה ראשונה" וההלוואה שאנו מעניקים יכולה להיות בדרגת "משכנתה שנייה". בשיטה זו הנכס משועבד קודם כל לבנק ואם אי פעם יש לממשו, הבנק מקבל את סכום החוב לפני בעל המשכנתה השנייה.

  אנו שמחים להוות פתרון עבור עשרות אלפי הלקוחות שנקלעו למצוקה תזרימית בעקבות שינויים במקום העבודה, משבר הקורונה או חוב שלא שולם לאורך זמן. בנוסף, נוכל לסייע למשקיעים המעוניינים לרכוש נכס נוסף כהשקעה מניבה לשכירות ואינם יכולים לקבל את האישור הדרוש מהבנק לרכישת הנכס. פנו לאחד מיועצינו, ונשמח להתאים עבורכם את המשכנתה המתאימה ביותר ליכולת ההחזר החודשית שלכם ולמטרת ההלוואה. שנים רבות של ניסיון בתחום מאפשרים לנו למצוא את המימון הטוב ביותר עבורכם.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא


   Warning: Use of undefined constant seop_txt - assumed 'seop_txt' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/grace-fin.com/public_html/wp-content/themes/david/single.php on line 82

   משכנתא למסורבי בנקים – כל הסיבות

   קיימות מספר סיבות בגינן אנשים מגיעים לסיטואציה בה הבנק מסרב לבקשת המשכנתא שלהם:

   • היסטוריית אשראי שלילית – מדובר בלקוחות בעלי סימון ב-BDI הנגרם מהחזרים רבים, לקוחות אשר התחילו או חוו תהליך של פשיטת רגל, בעלי תיקים בהוצאה לפועל, או כאלה אשר החשבון שלהם מנוהל בצורה שאינה תקינה. BDI אוספת את המידע לגבי כל אזרח ואזרח, וכאשר מגיע הזמן לקחת משכנתא – נבדק מהו הדירוג של כל אחד ב-BDI וכך מתקבלת ההחלטה האם לאשר את המשכנתא או לא.
   • בטוחה לא מאושרת – ישנם לקוחות רבים אשר כבר קיבלו אישור עקרוני למשכנתא, אך לאחר בדיקת שמאות של הנכס מתגלה כי יש בו בעיה מסוימת – ולכן אין אפשרות לקבל משכנתא בשבילו. תוצאה זאת נקראת בטוחה לא מאושרת, והיא עלולה להיגרם מבנייה לא מאושרת, חריגת בנייה, שיעבוד של הנכס ועוד. כלומר, הסירוב הוא על הנכס הספציפי.

   משכנתא למסורבי בנקים

   לעיתים נראה לנו כי משכנתא למסורבי בנקים היא דבר בלתי אפשרי לשינוי. זוגות רבים נתקלים בסירוב מהבנק כאשר הם מעוניינים לקחת משכנתא. כמובן שסיטואציה זאת גורמת לתחושות לא נעימות, אך מעבר לכך היא גורמת לייאוש. זוגות ומשפחות רבות מאמינות כי סירוב זה הוא סופי, וכי לא ניתן לעשות דבר בכדי לשנות זאת. אך למעשה המציאות מוכיחה אחרת. בעזרתו של יועץ משכנתאות, ניתן להפוך את הסירוב לאישור. מחפשים דרך לעשות זאת? פנו אל גרייס משכנתאות ופיננסים לקבלת ייעוץ.

   גרייס משכנתאות ופיננסים מתמחה פתרונות משכנתא למסורבים בבנק

   אך כמו שכבר אמרנו לעיל, אמנם מדובר בפרוצדורה מעט ארוכה יותר מלקיחת משכנתא בלי סירוב –אך גם במקרים מעין אלו הדבר אפשרי. בעזרתו של יועץ משכנתאות ניתן להגיע אל הבנק ולהגיש בקשה חדשה. יועץ מקצועי, אשר מכיר את רזי המקצוע, יכול לעזור לכם להסיר את הסירוב ולקבל את המשכנתא לה אתם מייחלים. אם נתקלתם בסיטואציה מעין זאת, או אם אתם מחפשים יועץ משכנתאות טוב ללקיחת משכנתא, פנו אל גרייס משכנתאות ופיננסים. הניסיון והותק הרב שלנו בתחום יוכלו לעזור לכם להגיע אל מחוז חפצכם, גם אם הדבר נראה לכם בלתי אפשרי כרגע.

   כיצד לוקחים משכנתא למסורבי בנק

   פעמים רבות, כאשר אנו נתקלים בסירוב של הבנק לקבלת משכנתא, נראה לנו שזוהי התשובה הסופית וכי לא קיים שום פתרון לבעיה שלנו – אך אין זה מדויק. כיום ניתן לקבל משכנתא גם במידה ואתם מסורבי בנק, כמובן עם העזרה הנכונה.

   • חשוב מאוד לזכור שפעמים רבות הבנק לא יעשה כל שביכולתו למען אותם זוגות או משפחות אשר מסורבות משכנתא. הבנק נותן את האופציה הראשונית שלו אך לא יעשה עבורכם כל מאמץ מעבר. ולכן חשוב מאוד להגיע בליווי של עזרה מקצועית.
   • כאשר אתם מגיעים אל הבנק יחד עם איש מקצוע המבין בתחום, הסיכוי לקבל משכנתא – למרות שאתם מסורבים – גדל באופן משמעותי. יועץ המשכנתאות הוא הפה שלכם, ויעשה כל שביכולתו להשיג עבורכם את ההיתר הרצוי ולהסיר את ההגבלה מעליכם.

    

   משכנתא למסורבי בנק

   אין ספק כי תהליך לקיחת משכנתא הוא קשה ומתיש, אך משכנתא למסורבי בנק היא תהליך קשה אף יותר. לבנקאי שלנו ישנה השפעה רבה מאוד כאשר מדובר על תהליך לקיחת משכנתא. אם יש לכם סימון ב-BDI אשר נוצר מהחזר של צ'קים רבים מידי, תיקים בהוצאה לפועל, הגבלות בחשבון ועוד – לא ניתן לקבל משכנתא. אין ספק כי הדבר יוצר תסכול רב, אך חשוב לדעת שישנו פתרון. על מנת לשמוע פרטים נוספים, הרימו טלפון אל גרייס משכנתאות ופיננסים.

   גרייס משכנתאות ופיננסים מציעים פתרון למסורבי משכנתא – אין לכם סיבה להתייאש

   אנשים רבים שוקלים לוותר על החלום שלהם לרכוש דירה, רק כיוון שהבנק סירב לבקשת המשכנתא שלהם. נכון, מדובר בתחושה לא נעימה שאיש אינו רוצה לחוות – ואין ספק כי היא מורידה את הרוח מהמפרשים. אך חשוב לזכור שיש עוד תקווה. גם כאשר הבנק סירב לכם, עדיין קיימות אפשרויות להגיע אל המשכנתא המיוחלת. זאת כמובן בעזרתו של איש מקצוע. אם גם אתם עומדים בסיטואציה לא נעימה זאת, אך אינכם מוכנים לוותר על החלום, זה הזמן לפנות אל גרייס משכנתאות ופיננסים. אבי סופר, בעל החברה, הוא בעל ותק וניסיון רב בתחום המשכנתאות והיכרות עמוקה עם עולם הפיננסים והבנקים. לאחר ניסיון של מעל עשרים שנים, אנו מתחייבים בפניכם שאין בעיה שאין לה פתרון.

   כיצד מתמודדים עם משכנתאות למסורבים

   אנשים רבים מקבלים סירוב מהבנק לקבלת משכנתא. העבר הפיננסי שלנו משפיע רבות על האישור המיוחל, ולעיתים נראה כי אין כל דבר אשר ניתן לעשות בנידון בכדי לשנות את ההחלטה. זה לא לגמרי נכון, כיוון שבעזרתו של יועץ משכנתאות טוב ניתן להפוך את הקערה על פיה ולשנות את החלטתו של הבנק. ישנן כמה אפשרויות:

   • האפשרות הראשונה הינה כמובן לעבור בנק. במידה והבנק שלכם אינו מאפשר לכם לקבל משכנתא, אולי זהו הזמן לעשות שינוי ולעבור אל בנק אחר. פעמים רבות פתרון זה אכן פותר את הבעיה כיוון שהוא מאפשר לפתוח דף חלק ונקי.
   • משכנתא חוץ בנקאית – ישנם מקרים בהם הבנק דוחה את הבקשה למשכנתא באופן סופי, וישנו צורך בפתרון אחר. במקרים מעין אלו, ניתן לבקש משכנתא מגוף חוץ בנקאי לדוגמא חברות ביטוח. לחברות אלו ישנן יותר אפשרויות, והן יותר גמישות במתן משכנתא – ולכן הסיכוי לקבל אותה דרכן היא גבוהה יותר.

   ייעוץ משכנתאות למסורבים

   אחד האתגרים העומדים בפני יועצי משכנתאות הוא משכנתאות למסורבים. מדובר במקרים בהם הבנק מסרב לאשר משכנתא לזוג, משפחה או בודד בעקבות בעיות הקיימות בחשבון הבנק שלו. עבור כל אזרח במדינת ישראל קיים BDI בו רשום כל מה שעבר על החשבון שלו. במידה ויש לכם תיק בהוצאה לפועל, עברתם עיקול חשבון, החשבון שלכם בעל החזרים רבים או חובות גדולים, ה-BDI שלכם לא יאפשר לכם לקבל משכנתא. אם זהו המצב גם אצלכם, פנו לייעוץ ראשוני אצל גרייס משכנתאות ופיננסים.

   גרייס משכנתאות ופיננסים – ייעוץ משכנתאות למסורבים

   כך או כך, לא משנה להיכן בחרתם לפנות – חשוב מאוד שתעזרו באיש מקצוע בעל מומחיות בתחום. יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם להגיע אל היעד שלכם ולקבל את המשכנתא המיוחלת גם כאשר האופק אינו נראה בהיר. אם אתם עומדים בפני סיטואציה כזאת, וכבר קיבלתם סירוב מהבנק, זה בדיוק הזמן להרים את הטלפון ולפנות אל גרייס משכנתאות ופיננסים. חברתנו בעלת ניסיון של עשרים שנים בתחום המשכנתאות. אנו מצליחים למצוא את הפתרונות היעילים ביותר גם למסורבי בנקים, ונוכל לעמוד לרשותכם בכל שעה בה תצטרכו אותנו.

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים