שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איחוד הלוואות

  משקי בית רבים משלבים שיטות מימון שונות לתשלום עבור ההוצאות החודשיות השוטפות, נופש, קניית רכב או דירה וכיסוי של חובות עבר. מחד, הפריסה לגופי מימון שונים מאפשרת לשלוט במידת מה בריבית המשולמת. שכן, הלוואה מהבנק תהיה לרוב זולה יותר מהלוואה בחברת האשראי, אך תהליך האישור של חברות האשראי להלוואה יהיה קל יותר. לאורך השנים שבהן המשפחה משלמת את החובות שהצטברו, עשוי להיות קושי לעקוב אחר התשלומים לכל הגופים הפיננסיים. במיוחד בתקופות של משבר כלכלי, מומלץ לעשות תכנון מחדש של ההחזר ולאחד את ההלוואות הללו לגוף אחד מרכזי.

  ב גרייס משכנתאות ופיננסים אנו מציעים דרך קלה ומהירה לסגור בעת ובעונה אחת את כל החובות, ולאחד את ההלוואות למקור אחד. שינוי זה יכול להיות מלווה בהפחתה של גובה ההחזר החודשי, בתשלום ריבית נמוכה יותר ובתכנון נכון יותר של החזר ההלוואה לאורך השנים הקרובות. איחוד הלוואות למשכנתא מתבצע באמצעות הצגת נכס כערבון לתשלום הלוואה ולכן תהליך האישור הוא מהיר ונוח.

  כיצד אנו עוזרים לתכנן נכון יותר את מסגרת האשראי שלכם?

  חלק מהמשפחות לא נטלו הלוואה מעולם, אך השתמשו במרבית מסגרת האשראי שניתנה להם על ידי הבנק. בשנת 2020 משבר הקורונה נתן את אותותיו על המשק הישראלי, וגרם הן לבעלי עסקים קטנים והן לעובדים שכירים לנצל חלק ניכר מיתרות האשראי שהבנק מעניק. תהליך נוסף שהתרחש הוא שהבנקים בחרו שלא ליטול סיכונים מיותרים, וצמצמו אף יותר את מסגרות האשראי הקיימות. למשל, משפחה שיכלה להגיע עד 30,000 ₪ מינוס ולא ניצלה את המסגרת במלואה, עשויה לגלות שכעת הבנק מאפשר רק מסגרת אשראי של 20,000 ₪.

  לכן, בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים אנו בוחרים בגישה ההפוכה. אם יש לכם נכס שיכול לשמש כערבון אנו נעניק לכם הלוואה שתאפשר לסגור הלוואות אחרות, לשלם את היתרה בכרטיס האשראי ולהשתמש פחות במסגרת האשראי שהקציב הבנק. ככל שתפגינו בפני הבנק חוסן כלכלי גדול יותר, כך תוכלו לשמור על מסגרות האשראי הקיימות, לחזק את דירוג האשראי האישי שלכם ולשלם את החובות שלכם בפרישה מתוכננת היטב לאורך זמן.

  יועצי ההלוואות שלנו ישבו עמכם בפגישה אישית, ויסייעו לכם למפות את החובות הקיימים לכלל גופי האשראי, חברות הביטוח, הבנקים וגופי אשראי אחרים, ויתכננו יחד עמכם את הסכום המתאים להלוואה אחת שמאגדת תחתיה את כל החובות. לאחר מכן, נתכנן יחד עמכם את פריסת התשלומים המתאימה לפי ההכנסות שיש למשפחתכם היום, ולא לפי ההכנסות שהיו לה בעבר. כל השינויים הללו מאפשרים לנו ליצור עבורכם הלוואה המותאמת ככפפה ליד, ליכולת התשלום והמאפיינים הפיננסיים של המשפחה שלכם.

  איחוד הלוואות לתוך משכנתא יכול לעזור להם להפסיק לקבל מכתבים מדאיגים מההוצאה לפועל

  יתכן וחלק מהחובות שלכם כבר הגיעו להוצאה לפועל. לדוגמה, אם לא שלמתם את חשבונות הכבלים או הטלפון, עשויים להפתח נגדכם תיקים. הורים המשלמים מזונות עשויים לגלות כי נמסרה הודעה להוצאה לפועל להתחלת תהליך גבייה נגדכם שיכול להיות מלווה בסנקציות ועיקולים. את כל הסיטואציות הללו היה ניתן למנוע מראש על ידי קבלת הלוואה לתשלום החוב.

  אך, אם אתם כבר נמצאים בתהליך מול ההוצאה לפועל, איחוד של כל ההלוואות והחובות כעת, יכול להחזיר אתכם למסלול. המכתבים המעיקים מההוצאה לפועל וההתראות על עיקולים יפסקו, ותוכלו לחזור לחיים רגילים, ממש כמו לפני החוב, בתשלום חודשי נמוך המתאים ליכולת התשלום שלכם. תהליך הבראה זה דומה לתהליך שאותו עוברות חברות במשק המעוניינות לשלם לנושיהן, ומאפשר המשך פעילות כלכלית נוחה יותר.

  מדוע לא ניתן לקבל הלוואה מהבנק לסגירת כל החובות?

  חלק מהחייבים לבנק בוחנים אפשרות של איחוד הלוואות למשכנתא על ידי בנק אחד מתוך מספר בנקים וגופים פיננסיים אחרים אשר בהם יש להם חובות. במרבית המקרים הבקשה להלוואה גדולה יותר תתקל בסירוב. זאת משום שהבנקים אינם מעוניינים להגדיל את הסיכון בתקופה קשה במשק.

  לעומת זאת, כאשר אתם פונים לחברה המתמחה באיחוד הלוואות ומסוגלת לזהות את מצבכם הפיננסי, תוכלו לקבל אישור מהיר יותר להלוואה כנגד שיעבוד נכס קיים. כך סייענו ללקוחות רבים להפוך את החובות לקלים יותר לניהול, וליציאה כוללת מהחוב בתשלומים סבירים. הפעם, גם אתם יכולים להצטרף למגוון לקוחות מרוצים שעברו את התהליך עמנו בעבר ויצאו לדרך כלכלית חדשה.

  נסיון של 25 שנה שיש לנו בענף המימון מביא לידי ביטוי את החסכון והשקט הנפשי שאנחנו יודעים לייצר ללקוחותינו.

  להתייעצות ראשונית ללא עלות צרו קשר

  איחוד הלוואות ומשכנתא

   

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   למה כדאי לעשות איחוד הלוואות

   לקחתם הלוואה אחת לרכישת רכב, ואז עוד הלוואה לטיול, ובסוף הלוואה נוספת על מנת לכסות את המינוס ההולך ותופח. זוהי למעשה שגרת חייהם של רבים מהאזרחים בישראל, כאשר האפשרות לסיים את החודש בכבוד הולכת ונעלמת. לעיתים אין מנוס מלקיחה של הלוואה נוספת. אך אין ספק כי פתרון זה אינו אולטימטיבי, כיוון שכל הלוואה מגיעה יחד עם ריבית משלה והחזרים משלה. על מנת לצמצם ריביות והחזרים, קיימת האפשרות לאיחוד הלוואות. אפשרות זאת היא כדאית מכמה סיבות:

   • פעמים רבות איחוד הלוואות מאפשר החזרים נמוכים יותר וריבית נמוכה יותר.
   • קיימת אפשרות לאחד הלוואות אשר נלקחו מגופים שונים, מה שמאפשר לסדר את כל ההלוואות ולדעת בוודאות מהו הסכום היורד בכל חודש – בלי לעשות חישובים של כל אחת מההלוואות שלכם.
   • זוהי אפשרות מעולה לסגירת המינוס ולייצוב של החשבון.
   • הלוואה אחת ומסודרת מספקת לנו מעין שקט נפשי, כיוון שהיא מאפשרת לנו תחושת שליטה על ה"בלגן" בנוצר לנו בחשבון ובחיים.

   איך מתבצע איחוד הלוואות לתוך משכנתא?

   במקרים רבים, לקיחת הלוואה אחת מובילה ללקיחה של הלוואה אחרת. מדובר בלופ אשר מאוד קשה לצאת ממנו, ומבלי ששמנו לב ההחזר החודשי שלנו הופך להיות גבוה מאוד – ולעיתים אנו מרגישים שאין ביכולתנו לשלם אותו. לשם כך קיימת אופציה הנקראת איחוד הלוואות לתוך משכנתא. מה זה אומר?

   • במידה ויש ברשותכם דירה, ובנוסף לכלל ההלוואות אתם משלמים גם משכנתא, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואה אחת כוללת שתכסה את כל ההלוואות הקיימות – והיא מגולמת בתוך תשלום המשכנתא החודשי.
   • הלוואה מעין זאת מאפשרת לכם למעשה לפתוח דף נקי וחלק, שכן גם גובה המינוס נכנס אל תוך ההלוואה – וכך ניתנת האפשרות לחשבון שלכם להתאזן.
   • איחוד הלוואות היא זכאות אשר ניתנת על ידי הבנק באופן חד פעמי בלבד, ובמידה וניצלתם זכאות זאת פעם אחת לא תוכלו לבקש אותה שוב.
   • תחת איחוד הלוואות, ניתן לאחד את כל ההלוואות הקיימות בחשבונכם – לא משנה מהו המקור ממנו נלקחה ההלוואה.

   איחוד הלוואות לתוך משכנתא

   עבור משפחות רבות בישראל איחוד הלוואות לתוך משכנתא היא אפשרות מצילת חיים. משפחות רבות בישראל מרגישות כי החובות הכבדים שנצטברו מההלוואות הרבות אותן הן לקחו, הולכים וסוגרים עליהם. תחושת המחנק אינה מאפשרת לישון בלילה, והחשש מפני תחילת חודש נוסף אינו מרפה. על מנת להצליח לנשום שוב, ניתן להיעזר באיחוד הלוואות. מחפשים יועץ משכנתאות שיעזור לכם לעבור את התהליך בבטחה? זהו הזמן להרים טלפון אל גרייס משכנתאות ופיננסים.

   ייעוץ ראשוני לפני שאתם מבצעים איחוד הלוואות משכנתא

   איחוד הלוואות יכול לשנות את ההתנהלות הפיננסית שלכם ולאפשר לכם מרווח נשימה, ולכן חשוב מאוד לבצע פעולה זאת באופן הנכון ביותר. כמובן שבמידה ואין לכם את הידע הנדרש בעולם הפיננסים, כדאי שתעזרו באיש מקצוע אשר יוכל לכוון ולהדריך אתכם. יועץ משכנתאות ידע לבחור עבורכם את ההלוואה הטובה ביותר בעלת התנאים הנוחים ביותר. בגרייס משכנתאות ופיננסים, בראשותו של אבי סופר, תוכלו למצוא בדיוק את המענה לכך. חברתנו בעלת ידע מקצועי רחב וניסיון רב בתחום. אנו נלווה אתכם בכל התהליך מתחילתו עד סופו, ונהיה פנויים עבור כל שאלה שלכם בכל שעה של היום.

   איך מבקשים משכנתא לאיחוד הלוואות

   כל אדם היה רוצה לחיות ללא דאגות, לישון בלילה עם ראש שקט ולקום בשלווה ללא חשש מהראשון לחודש. אנשים רבים לא מצליחים לחוות זאת, וההלוואות המצטברות וההחזרים החודשיים לא מאפשרים להם לחיות בשקט. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות של איחוד הלוואות. כיצד מבצעים זאת בפועל?

   1. תחילה הוציאו פירוט של תנאי המשכנתא שלכם מהבנק. פעולה פשוטה זאת תעזור לכם להסתכל למצב בעיניים, לראות מהו גובה הסכום החודשי אותו אתם מחזירים, כמה שילמתם ומהו הסכום שעוד נותר להחזיר. וכמובן מהי הריבית הנלקחת מכם.
   2. הוציאו פירוט של כל ההלוואות אותן אתם מחזירים, בין אם מדובר בהלוואות מהבנק ובין אם מדובר בהלוואות מחברות האשראי או חברות שונות. פירוט זה יעזור לכם לראות גם את סך ההחזר החודשי אותו אתם מחזירים, אך גם את גובה הסכום המדויק אותו אתם עדיין חייבים.
   3. בחנו הכנסות והוצאות. עשו סיכום של כל ההכנסות שלכם וכן של כל ההוצאות הצפויות שלכם. זהו הבסיס לתכנון של ההלוואה אותה תבקשו.

   משכנתא לאיחוד הלוואות

   כאשר החובות מכבידים עליכם ואתם לא רואים כיצד אתם מצליחים לצאת מהם, זה הזמן לבחור במסלול של משכנתא לאיחוד הלוואות. החיים בישראל אינם פשוטים, יוקר המחייה וההוצאות הגדולות מובילים אנשים רבים לקחת הלוואה אחר הלוואה. מבלי לשים לב, הסכומים המצטברים הופכים להיות קשים מנשוא והיכולת להחזיר אותם הופכת לעיתים לבלתי אפשרית. על מנת להתמודד עם הסיטואציה, קיימת האפשרות לאחד הלוואות במשכנתא. אם גם אתם זקוקים לפתרון יעיל, חייגו עכשיו אל גרייס משכנתאות ופיננסים למענה ראשוני.

   פנייה לבקשת איחוד הלוואות בבנק בליווי מומחים

   איחוד הלוואות הוא הפתרון האולטימטיבי לכל אזרח אשר יש ברשותו דירה, הוא משלם משכנתא ומרגיש כי ההלוואות חונקות אותו. במקום להתמודד עם הסיטואציה לבד ולהיכנס לתוך לופ של מחשבות, זהו בדיוק הזמן לבקש עזרה חיצונית. יועץ משכנתאות הוא בדיוק איש המקצוע הנכון עבורכם, הוא יוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך, לבדוק מהם הסכומים אותם אתם משלמים וכיצד ניתן לאחד את ההלוואות בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם. אם הבנתם שזהו גם הפתרון בשבילכם זה הזמן להרים את הטלפון ולחייג לגרייס משכנתאות ופיננסים לעזרה ראשונית.

   מהו איחוד הלוואות ומשכנתא?

   • לקיחת הלוואה היא דבר שבשגרה עבור אזרחים רבים. פעמים רבות סכומי ההחזרים מצטברים לסכומים גבוהים מאוד, כאשר לבעל ההלוואה כבר אין כל יכולת כלכלית להחזיר אותם. במקרים מעין אלו יש צורך בפתרון אחר. אחד הפתרונות המוכרים יותר הוא איחוד הלוואות ומשכנתא.
   • ישנם מספר יתרונות לאיחוד הלוואות, כאשר העיקרי שבהם הוא שליטה מוחלטת על כל מה שקורה סביב ההלוואה. כלומר, ישנה שליטה על הסכום המדויק הנלקח, על מנת לכסות את כל ההלוואות. בנוסף, כיוון שמדובר רק במקור אחד, קל מאוד לעקוב אחר כל הפרטים.
   • במידה ואתם אכן בוחרים להשתמש באפשרות זאת, חשוב לשים לב כי אתם עושים איחוד הלוואות דווקא דרך הבנק ולא דרך חברה פרטית, כיוון שהתנאים אותם יספק לכם הבנק יהיו טובים יותר – וכן הריביות המוצעות יהיו נמוכות בהרבה מהריבית המוצעת בחברה פרטית.

   איחוד הלוואות ומשכנתא

   אזרחים רבים בישראל אינם מוצאים מנוח לנפשם, שכן ההלוואות חונקות אותם. במיוחד במקרים אלו ניתן לבצע איחוד הלוואות ומשכנתא. אם צברתם הלוואות רבות במהלך חייכם, ואתם מרגישים כי אתם מתקשים לסגור את החודש, קיימת האפשרות לביצוע איחוד הלוואות כאשר הדירה שלכם משמשת בטוחה. כלומר, סך כל ההלוואות וכן גובה המינוס והמשכנתא משתכללים לתוך הלוואה אחת גדולה – שנכנסת בהחזר החודשי של המשכנתא. גרייס משכנתאות ופיננסים מציעה לכם בדיוק את הפתרון הזה.

   תחילת תהליך לקיחת הלוואה לאיחוד הלוואות בליווי גרייס משכנתאות ופיננסים

   אין ספק כי תהליך של איחוד הלוואות יכול להיות ממש מציל נפש עבור משפחות רבות בישראל. כאשר אתם מרגישים שאתם שוקעים, וכי אין לכם כל יכולת להוציא את עצמכם מהבוץ אליו נקלעתם, זהו הזמן לפנות אל יועץ משכנתאות שיוכל לעזור לכם להרים את עצמכם מחדש. יועץ משכנתאות ילווה אתכם בכל ההליך, ויעזור לכם לקחת את ההלוואה בעלת התנאים הטובים ביותר עבורכם. גרייס משכנתאות ופיננסים היא חברה אשר מתמחה בנושאים אלו, עם ניסיון של עשרים שנה בתחום – וכן עבודה צמודה לבנקים ולחברות פיננסיות. אנו נדע למצוא עבורכם את התנאים הטובים ביותר, שיוכלו לתת לכם את האפשרות לחזור ולחיות בכבוד.

    

   איחוד הלוואות בבנק

   משפחות רבות בישראל סוחבות איתן חובות רבים, הלוואה ועוד הלוואה שמעיקות ומכבידות עליהם. אחד הפתרונות הקיימים לכך הוא איחוד הלוואות. זוהי אפשרות בה כל החובות מאוגדים תחת קורת גג אחת, ורק לה מוחזר הכסף מידי חודש. דבר זה יוצר הן סדר בראש והן סדר בבנק, היא מפחיתה את הריביות ומאפשרת החזר נוח וקל יותר. בגרייס משכנתאות ופיננסים תוכלו לשמוע פרטים נוספים על איחוד ההלוואות, שיתנו מענה לכל שאלה שלכם.

   איך עושים איחוד הלוואות ?

   כמובן שאיחוד הלוואות הוא פעולה שניתן לעשות באופן עצמאי לאחר התייעצות עם פקיד הבנק שלכם. אך על מנת לדעת כי בחרתם את ההלוואה הטובה ביותר, עם התנאים הטובים ביותר והריבית הנמוכה ביותר, כדאי להיעזר באיש מקצוע. יועץ משכנתאות יעזור לכם לבצע את הפעולה, ויסייע לכם להרוויח את מיטב האופציות הקיימות בסיטואציה – כיוון שטובתכם תמיד לנגד עיניו. מחפשים יועץ משכנתאות? גרייס משכנתאות ופיננסים היא הפתרון עבורכם. עם היכרות עמוקה של עולם הבנקים והפיננסים, יש ביכולתנו להשיג בעבורכם את האופציה הטובה ביותר לאיחוד הלוואות, אשר תספק לכם את השקט הנפשי לו אתם כל כך זקוקים.

    

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים