שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מסלול הפריים

  הריבית בה יכולה להשתנות כמה פעמים בשנה בהתאם להחלטת הועדה המוניטרית של בנק ישראל בנק ישראל מכריז 8 פעמים בשנה על הריבית במשק .ישנם לא מעט שיקולים בקבלת ההחלטה האם לבצע שינוי בריבית שכמובן החשוב שבהם הוא יעד האינפלציה

  יעד האינפלציה של בנק ישראל הוא בין 1%-3% שנתי .במידה ובנק ישראל רואה שקצב האינפלציה אמור לחרוג מהיעד אזי הוא מעלה את הריבית בהתאם כדי שעלות הכסף תהיה יותר יקרה וכך אנשים יצרכו פחות ואז האינפלציה תחזור לרמת היעד. במידה והוא רואה שיש תהליך של חריגה כלפי מטה מהיעד, אזי הוא מוריד את הריבית וכך עלות הכסף זולה יותר ואנשים צורכים יותר.

  ריבית הפריים מורכבת מריבית בנק ישראל בתוספת מרווח של 1.5%. ריבית בנק ישראל נקבעת ע"י נגיד בנק ישראל בכל חודש ביום שני האחרון של אותו חודש בשעה 17:30.

  הקרן של משכנתא בריבית פריים לא צמודה למדד המחירים לצרכן. במסלול זה ניתן לפרוע את ההלוואה ללא קנסות וללא עמלות בכל רגע נתון.

  כמו כן, ישנו סיכון לא קטן במסלול זה במידה וישנה עלייה משמעותית של ריבית הפריים אז התשלום החודשי של המשכנתא יכול לעלות במאות שקלים לכן בנק ישראל הגביל את מסלול זה לשליש מתמהיל המשכנתא.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים