שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחשבון משכנתא

  אנו שמחים לסייע לכם לגלות כיצד לתכנן את התשלום החודשי על הנכס שאותו אתם רוכשים באמצעות משכנתה. המחשבון, בתוך שניות אחדות, יחשב עבורכם את העלות של הקרן והריבית, יחלק אותה למספר התשלומים המבוקש ויציג את הסכום. חשוב לדעת כי לא מדובר רק בפעולת חילוק פשוטה, כיוון שלכל תשלום נלווית ריבית המחושבת בצורה שונה. קיימות שיטות כמו שיטת שפיצר, קרן שווה או לוח בוליט המשמשות לחישוב יחס הקרן מול הריבית בכל תשלום.

  מחשבון משכנתא לחישוב פריסת המשכנתא

  מחשבון משכנתא הוא כלי עזר לכל מי שמתכנן לקחת הלוואה, ורוצה לדעת על כמה שנים כדאי לפרוש אותה. ההמלצה הרווחת היא לפרוש את התשלומים כך שיהוו לא יותר משליש  מההכנסה הכוללת של משק הבית. אם אתם רואים שההחזר החודשי המוצג במחשבון גבוה מזה, נסו לערוך חישוב מחודש ולפרוש את ההלוואה ליותר תשלומים.

  נוסף על כך, תוכלו להשתמש במחשבון משכנתאות גם כדי לבחור מה גובה ההון העצמי שכדאי לכם לשלם בעת קבלת המשכנתה. ככל שתשלמו סכום גבוה יותר, כך ההלוואה שתצטרכו תהיה בסכום מצומצם יותר. כמו כן, הריבית שתשולם לאורך כל חיי ההלוואה תהיה נמוכה יותר.

  נסו את המחשבון שלנו עוד היום, וגלו כמה קל ופשוט לדעת מראש כיצד להיערך לתשלומי המשכנתה, טרם קבלת ההלוואה. תוכלו גם להוסיף פרמטרים נוספים כמו תמהיל המשכנתה, שיטת ההחזר ונתונים נוספים אחרים כדי להשוות בין מספר הצעות שונות שקיבלתם, ולגלות כמה תשלמו בסוף התקופה בהתאם לכל תמהיל.

  דע שבניית התמהיל הנכון למשק הבית שלך הוא הסוד לחיסכון בעלויות המשכנתא לכן חשוב להיוועץ באיש מקצוע לבנות תמהיל חסכוני.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים