שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מה צריך לבדוק לפני קבלת אישור עקרוני למשכנתא?

  כל מי שמעוניין לרכוש נכס, חייב תחילה לגשת לבנק, על מנת לקבל אישור עקרוני למשכנתא. רוב האנשים בארץ לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכס ללא עזרת הבנק, לכן יש צורך לבדוק מראש את תנאי המשכנתא המוצעים לכם, על מנת להבין מהי האופציה המתאימה ביותר עבורכם. אישור עקרוני למשכנתא הינו אישור שהבנק מספק, המעיד על מסגרת ההלוואה שהוא מוכן לאשר לכם. על מנת שהבנק יוכל להעניק לכם אישור עקרוני, הוא צריך לבדוק את היכולות הפיננסיות שלכם ואת היסטוריית האשראי. כמו כן, הוא מוודא כי יש ברשותכם את ההון העצמי הדרוש לצורך ביצוע העסקה, מאחר וקבלת המשכנתא מותנית בהון עצמי מסוים מסכום העסקה הכולל. מומלץ לא לחתום על חוזה רכישה, לפני קבלת האישור העקרוני מהבנק.

  מה צריך לבדוק לפני קבלת אישור עקרוני למשכנתא?

  קבלת אישור עקרוני למשכנתא – מה זה בעצם אומר?

  קודם כל, חשוב לדעת כי תוקף האישור העקרוני הינו עד שלושה חודשים מיום הוצאתו, לכן מי שבחר לחתום על חוזה הרכישה מספר חודשים לאחר קבלת האישור העקרוני מהבנק, לוקח על עצמו סיכון מיותר. חשוב לזכור כי במידה והבנק יסרב לאשר לכם משכנתא, תאלצו לשלם קנסות ולשאת בהוצאות מיותרות, בעקבות החתימה על חוזה הרכישה. לכן חשוב להיות מודעים לכל הניואנסים הקטנים, במטרה להימנע מעוגמת הנפש וההפסד הכספי. מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית המספקת שירותי ייעוץ משכנתאות, על מנת ליהנות מליווי מקצועי לכל אורך הדרך. הדבר ימנע מכם לבצע טעויות שונות, העלולות לעלות לכם ביוקר. כמו כן, יועץ משכנתאות מיומן ומקצועי יסייע לכם בהתנהלות מול הבנק ויבטיח לכם תנאי משכנתא נוחים ומשתלמים יותר.

  מה חשוב לדעת לגבי אישור עקרוני למשכנתא??

  ישנם שלושה סוגים שונים של אישורים עקרוניים למשכנתא. אישור עקרוני ללא הצגת מסמכים מתבצע לרוב מול המוקד הטלפוני, לכן הוא נעשה על סמך הצהרה בלבד. במידה והמסמכים שתספקו לא יתאימו להצהרות שלכם, האישור העקרוני מבוטל. כמו כן, ישנו אישור עקרוני הניתן לאחר הצגת המסמכים לפני חתימה על חוזה הרכישה. אישור זה הינו המומלץ ביותר, מאחר והבנק עבר על המסמכים ונתן את הסכמתו למתן הלוואת המשכנתא. האישור השלישי ניתן לאחר הצגת המסמכים וחתימה על חוזה הרכישה. בכל מקרה, חשוב להגיש לבנקים את תמהיל המשכנתא הרצוי ולנהל משא ומתן על תנאי ההחזר וגובה הריבית. רק כאשר הבנק מסכים ובודק את חוזה הרכישה, ניתן האישור הסופי לקבלת המשכנתא.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם ייעוץ משכנתאות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לשני עשורים בתחום ונשמח לסייע לכם לבחור את תמהיל המשכנתא האידיאלי ביותר עבורכם. יועץ המשכנתאות שלנו ידאג לספק לכם את אופציות המשכנתא הנוחות והמשתלמות ביותר, על מנת להבטיח לכם את העסקה המתאימה ביותר עבורכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים