שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מהם הצעדים שצריך לעשות לאחר סירוב משכנתא?

  אנשים רבים מגלים להפתעתם כי הבנקים מסרבים לאשר להם הלוואת משכנתא. יש לזכור כי אף בנק לא ימהר לאשר משכנתא ללקוח, שככל הנראה יתקשה לעמוד בהחזרים השוטפים. הדבר נכון לגבי אנשים שנאלצים להסתפק בהכנסה נמוכה יחסית, או לחילופין, סובלים מהיסטוריית אשראי בעייתית. היום לכל אדם במדינת ישראל יש דירוג אשראי, המשפיע באופן ניכר על היכולת שלו לקבל הלוואות. ככל שדירוג האשראי יהיה גבוה יותר, כך מדובר על לקוח מהימן, בעל היסטוריית אשראי טובה ויכולת לעמוד בהתחייבויות כלכליות. רוב הבנקים יעניקו ללקוחות מסוג זה מסגרת אשראי גבוהה יותר, תנאי הלוואה נוחים יותר וריבית משתלמת יותר. אך אנשים בעלי דירוג אשראי נמוך, עלולים להתקשות לקבל הלוואה או משכנתא מהבנק.

  מהם הצעדים שצריך לעשות לאחר סירוב משכנתא?

  מה חשוב לדעת לגבי סירוב משכנתא?

  כל מי שקיבל סירוב משכנתא מהבנק חייב לדעת כי אין מדובר כאן על גזירה משמיים. היום כל אחד כמעט יכול לקבל משכנתא, לכן אין צורך להתרגש מהסירוב של הבנק. יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה יוכל להבטיח לכם קבלת משכנתא, גם במקרים של דירוג אשראי נמוך והכנסה נמוכה. יועצי המשכנתאות מכירים את הגורמים הנכונים בבנקים השונים והם בקיאים בכל הניואנסים השונים. כתוצאה מכך, תוכלו ליהנות מליווי צמוד ומקצועי לכל אורך הדרך, עד לקבלת המשכנתא המיוחלת. אין שום סיבה שתאלצו לחיות בשכירות עד סוף החיים, מאחר ובאמצעות יועץ משכנתאות ברמה גבוהה, תוכלו להבטיח לעצמכם משכנתא בתנאים נוחים. כדאי לדעת כי בחלק מהמקרים הבנקים מסרבים לאשר הלוואת משכנתא, כתוצאה ממחסור בהון עצמי. לפי הנחיות בנק ישראל יש צורך בהון עצמי של כ- 30% לצורך רכישת דירה ראשונה. לכן מי שאין לו את ההון העצמי הנדרש, יקבל ככל הנראה סירוב מהבנק. אך יועץ המשכנתאות יסייע לכם לפתור את הבעיה וייעץ לכם לגבי צורת ההתנהלות הנכונה והיעילה ביותר עבורכם.

  סירוב משכנתא – כיצד מתמודדים?

  ההמלצה החמה ביותר היא להיעזר ביועץ משכנתאות, על מנת למנוע סירוב נוסף מהבנק. יש לזכור כי כל סירוב משפיע עוד יותר על דירוג האשראי שלכם, לכן חשוב להימנע מכם. יועץ המשכנתאות יודע בדיוק כיצד להגיש את הבקשה ועל מה לתת את הדגש, על מנת לשנות את ההחלטה. כדאי לדעת כי כ- 20% ממשקי הבית בארץ מקבלים סירוב לקבלת משכנתא, לכן אתם לא לבד. היום ניתן לפנות גם לגופים חוץ בנקאים, על מנת לקבל את המשכנתא המיוחלת, מאחר וגופים אלו אינם נמצאים תחת פיקוח מחמיר, בניגוד לבנקים. 

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום המשכנתאות. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר. היועצים שלנו ינהלו עבורכם משא ומתן מול הבנקים השונים, על מנת לאפשר לכם לקבל משכנתא, גם לאחר סירוב משכנתא מהבנק. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים