שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מהם התנאים לקבלת הלוואה לכל מטרה?

  אנשים רבים מתעניינים באופציה של הלוואה לכל מטרה, מאחר ומדובר על אחת הדרכים היעילות ביותר, כדי לקבל הלוואה בסכום גדול יחסית ובתנאי החזר נוחים. הלוואה לכל מטרה מתאימה אך ורק למי שכבר מחזיק בנכס, מאחר וקבלת ההלוואה מותנית בשעבוד הנכס הקיים. בניגוד להלוואות אחרות, הלוואה לכל מטרה מאפשרת פריסת החזרים לטווח הארוך והיא נחשבת לזולה יחסית, לכן אין זה מפתיע כי רבים מעדיפים אותה, על פני החלופות האחרות. אך חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, על מנת להבין האם מדובר על הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם. רק יועצי משכנתא מנוסים יוכלו לבחון לעומק את המצב הפיננסי שלכם, על מנת לייעץ לכם לגבי האופציות האידיאליות ביותר עבורכם.

  מהם התנאים לקבלת הלוואה לכל מטרה?

  הלוואה לכל מטרה – מה חשוב לדעת בנושא?

  קודם כל, חשוב להבין כי התנאי הראשוני לקבלת הלוואה לכל מטרה הוא נכס בבעלותכם. ההלוואה מתבססת על משכון של נכס קיים, לכן מי שאין בבעלותו נכס, לא יהיה זכאי לקחת הלוואה לכל מטרה. כמו כן, יש להציג התנהלות עו"ש תקינה במשך שלושה חודשים, החזרים תקינים של המשכנתא למשך שנתיים והיסטוריית אשראי תקינה. מעבר לכך, יש להציג הכנסות סבירות ביחס לגובה ההלוואה המבוקש. ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה, החל מהחלפת כלל הריהוט בבית ועד לשיפוץ הבית, רכישה של נכס נוסף עבור הילדים, מימון של חתונה, נסיעה לחו"ל, לימודים וכדומה. כמו כן, אנשים רבים נוטים לקחת הלוואה לכל מטרה לצורך איחוד הלוואות, מאחר ורבים נכנסים לחובות כתוצאה מלקיחת מספר הלוואות שונות. הדבר גורם לקושי בעמידה בהחזרים השונים, דבר שעוד יותר מגביר את הבור הכלכלי. לכן לא פעם מומלץ לאחד הלוואות, באמצעות לקיחת הלוואה על סכום כסף משמעותי, שנועד לכסות את כל ההלוואות הקודמות ולאפשר החזר יחיד, שניתן יהיה לעמוד בו ללא שום מאמץ מיוחד.

  הלוואה לכל מטרה – היבטים שונים ששווה להכיר

  הלוואה לכל מטרה ידועה גם בשם- משכנתא לכל מטרה, מאחר ותנאי ההלוואה דומים לתנאים של לקיחת משכנתא. ניתן לקחת הלוואה בסכום של עד 50% משווי הנכס, אך יש לזכור כי אם מדובר על נכס שקיימת עליו משכנתא, תצטרכו להפחית את הסכום שנותר לשלם, מתוך ה- 50% שניתן לקבל לצורך הלוואה לכל מטרה. כדאי לציין כי הלוואה לכל מטרה תהיה זולה יותר מרוב ההלוואות האחרות שהבנקים מציעים, אך היא פחות משתלמת ממשכנתא רגילה. הלוואה מסוג זה מאופיינת בריביות נמוכות יחסית, תקופת החזר ארוכה והיא מתאימה גם למי שמתקשה לקבל הלוואה מהבנק, מאחר והנכס משועבד לטובת ההלוואה. 

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי לקיחת הלוואה לכל מטרה. אנו מתמחים בתחום של ייעוץ משכנתאות ומחזיקים בוותק וניסיון של מעל לשני עשורים בתחום. לקבלת מידע נוסף ולתיאום ייעוץ מקצועי, צרו קשר בהקדם!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים