שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עד 90% מימון לרכישת נכס ועד 85% בדרגה 2 גם לאיחוד הלוואות וכל מטרה

  אנשים רבים מתעניינים בלקיחת משכנתא, מאחר ויוקר המחיה בארץ מקשה על רוב האנשים לרכוש לעצמם דירה. לכן אין זה מפתיע כי רוב האנשים פונים לבנקים השונים, במטרה לקבל משכנתא. אך כדאי לדעת כי ישנן מגבלות רגולטוריות לאחוז המימון ברכישת נכס. הדבר עלול ליצור משבר כלכלי חמור, לכן המחוקק קבע כי יש להגביל את אחוז המימון במערכת הבנקאית. חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בייעוץ משכנתאות, במטרה להבטיח לעצמכם את אחוז המימון הדרוש לכם.

  עד 90% מימון לרכישת נכס ועד 85% בדרגה 2 גם לאיחוד הלוואות וכל מטרה

  90% מימון לרכישת נכס

  חשוב לזכור כי אומנם המערכת הבנקאית נמצאת תחת פיקוח רגולטורי, אך גופי מימון חוץ בנקאיים אינם מחויבים לעמוד בתקנות הנוקשות. לכן כל מי שמעוניין לרכוש נכס, יכול לקבל עד 90% מימון מגופים חוץ בנקאיים, כגון חברות ביטוח. מדובר לא פעם על הדרך היחידה לרכוש דירה בארץ, מאחר ולא כולם נולדו עם כסף או מסוגלים לממן את יוקר המחייה בארץ. אך באמצעות 90% מימון כל אחד יכול להבטיח לעצמו רכישת דירה למגורים. כמו כן, זהו הפתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין לרכוש נכס נוסף להשקעה, מכיוון שרוב הבנקים אינם מוכנים לממן אחוזים גבוהים כל כך מהנכס, כאשר מדובר על נכס שני. כדאי לזכור כי השקעה בנדל"ן יכולה להוות את ההשקעה המשתלמת ביותר, מאחר ומדובר על שוק שנמצא במגמת עליה מתמדת, לכן הסיכון יחסית נמוך, בעוד שפוטנציאל הרווח נחשב לגבוה במיוחד.

  85% מימון בדרגה שנייה לכל מטרה

  אנשים רבים מוצאים את עצמם בחובות פיננסיים, כתוצאה מריבוי הלוואות. רבים לוקחים הלוואה על מנת לממן את הנסיעה לחו"ל, רכישת הרכב החדש, לימודים עבור הילד, טיפול רפואי בחו"ל וכדומה. לא פעם הדבר עלול להוביל לחוסר איזון כלכלי, שרק הולך ומתגבר עם הזמן. רבים נאלצים לקחת הלוואה נוספת כדי לכסות על ההלוואה הנוכחית, דבר שכמובן מעמיק את הבור הפיננסי. לכן איחוד הלוואות מהווה את הפתרון המושלם, שיכול להוציא מהבוץ וליצור סדר בכאוס הפיננסי. חברה מקצועית שמתמחה בייעוץ משכנתאות תוכל לסייע לכם לקבל עד 85% מימון לכל מטרה, כולל איחוד חובות ופתיחת דף חדש בתחום הפיננסי.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם עד 90% מימון לרכישת נכס ועד 85% בדרגה 2 גם לאיחוד הלוואות ולכל מטרה נוספת. אנו מתמחים בייעוץ משכנתאות ומחזיקים בוותק וניסיון עשיר בתחום. נשמח לספק לכם יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, לצד זמינות מקסימלית ומענה לכל שאלה ולכל בעיה. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גורמים חוץ בנקאיים, המאפשרים לספק לכם מימון של 90% לרכישת נכס, לצד 85% מימון למטרות נוספות, כגון איחוד הלוואות או כל צורך כלכלי נוסף. אנו מספקים את פתרון המשכנתא לכל מי שמעוניין לרכוש נכס או לסגור הלוואות ואין לו את ההון העצמי הדרוש. צרו קשר!

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים