שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  בדיקת מחזור משכנתא

  כל מי שלקח משכנתא לרכישת נכס, חייב אחת לתקופה לבצע בדיקת מיחזור משכנתא, על מנת לבדוק האם ניתן לשפר את תנאי ההחזר שלו. יש לזכור כי לא פעם ניתן לשפר את מסלול המשכנתא, במטרה להימנע מהוצאות מיותרות. הדבר נכון במיוחד עבור אנשים שקיבלו סכום כסף לא צפוי ומעוניינים להשתמש בו, לצורך סגירת חלק ניכר מהמשכנתא שלהם. כמו כן, הדבר נכון גם לגבי כל מי שחל שינוי לרעה במצבו הפיננסי, ולכן הוא מעוניין לבדוק את האופציה להקטין את גובה ההחזר החודשי. חשוב כמובן להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי, במטרה להבטיח לעצמכם את האופציה האידיאלית ביותר לצרכים שלכם.

  בדיקת מחזור משכנתא

  מה כדאי לדעת לגבי בדיקת מיחזור משכנתא?

  מיחזור משכנתא הינו מהלך הכולל את סילוק ההלוואה הקיימת ונטילת משכנתא חדשה, תוך כדי שיפור התנאים. ברוב הפעמים מומלץ לבצע מיחזור משכנתא, על מנת ליהנות מפערי הריביות. יש לזכור כי במידה והריביות החדשות יהיו נמוכות יותר, כך החיסכון שלכם יגדל ותוכלו להקטין את סכום המשכנתא. כמו כן, ניתן לשפר את תמהיל המשכנתא, על מנת לקבל מענה מתאים יותר לצרכים הנוכחיים שלכם. חשוב להדגיש כי ברוב הפעמים בדיקת מיחזור משכנתא נעשית ללא עלות, לכן לכל אחד כדאי לבצע את הבדיקה אחת לתקופה, במטרה לבדוק האם קיימת האופציה לחסוך בהוצאות המיותרות. מדובר על צעד פיננסי נבון, שחשוב להקפיד לבצע אותו, מאחר ואין שום סיבה לשלם יותר מהדרוש. עם זאת, חשוב להדגיש את החשיבות של התייעצות עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי, מאחר וההחלטה על מיחזור המשכנתא מחייבת בדיקות פיננסיות מעמיקות ויש להבין לעומק את ההשפעה של ההחלטה על המצב הכלכלי שלכם.

  נקודות שחשוב להכיר לגבי בדיקת מיחזור משכנתא

  רוב האנשים לוקחים משכנתא על מנת לרכוש דירה למגורים, מאחר וחסר להם ההון הדרוש לצורך רכישת נכס בצורה עצמאית. מדובר למעשה על הלוואה לטווח הארוך, לכן היא מושפעת מתנודות שונות בתנאי השוק והכלכלה המקומית. בנוסף, שינויים אישיים, כגון הולדת ילד וגידול בהוצאות החודשיות, עלולים להשפיע על הצורך לשנות את גובה ההחזר החודשי. כדאי לציין כי באמצעות מיחזור משכנתא ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים, אך חשוב להתייעץ עם איש מקצוע, במטרה להתאים את תמהיל המשכנתא האידיאלי ביותר עבורכם. ההמלצה הכללית היא לבצע בדיקת מיחזור משכנתא אחת לשנה, בשל השינויים השונים בריביות, או לאחר שינויים משמעותיים בהכנסה המשפחתית, או בעקבות קבלת ירושה או סכום כסף משמעותי. כמו כן, עם הזמן וברוב המקרים שווי הנכס עולה דבר המוביל לשינוי באחוז המימון (נמוך יותר) ולכן ניתן לקבל תנאים טובים יותר. 

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם בדיקת מיחזור משכנתא, במטרה להתאים את המשכנתא ליכולות הפיננסיות שלכם. אנו מתמחים בייעוץ משכנתאות ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב, שצברנו לאורך השנים. אנו מקפידים על יחס אישי ואדיב לכל לקוח, לצד זמינות מקסימלית. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים