שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות 

  בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים לגבי מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות. אנשים רבים מעוניינים להוזיל את עלויות החשמל שלהם וליהנות מהפקת חשמל ממשאבים טבעיים יותר, למזלנו אנו חיים במדינה הנהנית מכמות נאה של קרינת שמש, לכן אין שום סיבה שלא לנצל את המשאב הטבעי הזה לטובתנו. באמצעות הקמת מערכת סולרית על גג הבית, ניתן לייצר חשמל עם הסכם מול חברת החשמל. ההסכם תקף למשך 25 שנה בתעריף הכנסה קבוע וניתן ליהנות מ- 100% מימון. מעבר להוזלה משמעותית בעלויות החשמל, דבר המסתכם במאות אם לא אלפי שקלים בחודש, השקעה במערכות מסוג זה יכולה להיות פנסיה מובטחת ללא השקעה מצד הלקוח.

  מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות

  מה חשוב לדעת לגבי מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות?

  היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות, המספקות מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות. בסופו של יום, אנו נמצאים בעיצומו של משבר האקלים, לכן רק הגיוני לדאוג להפקת חשמל ממשאבים טבעיים. המערכת הסולרית מצריכה הצבה של פאנלים על גג הבית, המאפשרים ייצור חשמל באופן פרטי. המטרה היא להגדיל את כמות הבתים המייצרים את החשמל שלהם בצורה עצמית, במטרה להגיע בעוד עשור למצב שבו כ- 30% מצריכת החשמל במדינה תיוצר בצורה עצמית. כל מי שיש לו גג יכול להפוך אותו לתחנת כוח פרטית וליהנות מייצור חשמל עצמי. כמובן שעלות הקמת המערכת נחשבת לגבוהה יחסית, לכן יש צורך במימון ממקור חיצוני.

  מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות – נקודות שכדאי לקחת בחשבון

  רוב האנשים אינם מחזיקים בסכומי הכסף הדרושים לצורך הקמת מערכת אנרגיה סולרית על גג הבית שלהם, לכן יש צורך לפנות לחברה שמתמחה בתחום. החברה תספק לכם את המימון הדרוש, על מנת שתתחילו לייצר חשמל וליהנות ממקור הכנסה פאסיבי מחברת החשמל. מדובר על השקעה לטווח הארוך, מאחר והחיסכון בצריכת החשמל הביתית יאפשר לכם ליהנות מהוצאות מופחתות, שיצטמצמו עם ההשקעה הראשונית. לדוגמה, בית פרטי עם גג של 50 מ"ר יכול להחזיר בערך מחצית מצריכת החשמל שלו, באמצעות השקעה במערכת הסולרית. כמובן שמי שזכה לגג גדול יותר, יוכל לקזז את ייצור החשמל עם צריכת החשמל שלו, ואף ליהנות מתשלום מחברת החשמל עבור עודפי הייצור.

  אנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים נשמח לספק לכם מימון להקמת מערכות אנרגיה סולריות. אנו מתמחים בהתנהלות מול המערכת הבנקאית ומחזיקים בניסיון של מעל לשני עשורים בתחום. אנו מומחים לפתרונות משכנתא מורכבים ולמתן פתרונות אשראי למסורבי בנקים. נשמח לספק לכם שירות אמין ואישי, לצד זמינות מקסימלית ומענה לכל שאלה ולכל בעיה. אנו מספקים מימון מלא להקמת מערכות אנרגיה סולריות עם חוזה מול חברת החשמל למשך 25 שנה. אנו נדאג להביא חברה חיצונית, שתדאג לבצע את כל הבדיקות ההכרחיות ולהקמה של המערכת הסולרית, לצד חתימה על חוזה מול חברת החשמל. צרו קשר!

   

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים