שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יועץ משכנתאות בירושלים

  אחד החלומות הגדולים ביותר של כל אדם בישראל, הוא לרכוש בית. כידוע, כל תהליך רכישת נכס בירושלים למשל, מתחיל במשכנתה. כדי לוודא שאכן בוחרים במשכנתה המשתלמת ביותר, יש לפנות אל יועץ משכנתאות בירושלים שמכיר את העיר, התנאים וטווח המחירים הנהוג לנכסים הייחודיים שניתן למצוא בה. הידע והבקיאות שלו בירושלים, הופכים את יועץ המשכנתאות המקומי לגורם המומלץ ביותר להתאמת המשכנתה המדויקת לכל לקוח ומצבו הכלכלי האישי.

   

  מדוע לבחור דווקא יועץ משכנתאות בירושלים ולא יועץ מטעם הבנק?

  רבים עדיין פונים לבנק במטרה לקבל ממנו סיוע בתהליך כולו, ולא רק עבור המשכנתה עצמה. עם זאת, ישנם הבדלים עצומים בין איכות השירות מיועץ משכנתאות פרטי, ובין יועץ בנקאי, הינה הם לפניכם:

  • ייצוג האינטרסים של הלקוח – יועצי משכנתאות פרטיים אינם מייצגים בנקים, ולכן יהיו מחויבים ללקוחותיהם בלבד. מטרתם היא למקסם את החוזה ככל האפשר ולהשיג עבור הלקוח משכנתה בתנאים המשתלמים ביותר. מאידך, יועץ בנקאי יהיה מחויב בראש ובראשונה – לבנק.
  • זמינות – יועצים העובדים בבנקים מנהלים לרוב מספר רב של תיקים במקביל. כך, באופן טבעי, היחס שיורגש מהם יהיה שונה בתכלית מאשר מהיחס אשר יקדיש לכם יועץ משכנתאות פרטי. ניתוח צרכים אישיים של כל לקוח הוא תהליך שאורך זמן, כך שאם המטרה היא לבנות תמהיל משכנתה מדויק ככל האפשר, ההמלצה היא לפנות לשירותיו של יועץ פרטי.
  • גמישות המשכנתה – בעוד שהמצב הכלכלי משתנה ללא הרף, ההחזרים הקבועים של המשכנתה נשארים קבועים. אם החלטתם למשל להרחיב את המשפחה, אם ההכנסה הופסקה חלילה או השתנתה, ביכולתו של יועץ המשכנתאות לעדכן את תנאי המשכנתה בהתאם לסיטואציה. כך, המשכנתה לא תהפוך לעול של ממש ותוכלו להמשיך בשגרת חייכם מבלי להפסיד על כך כסף.

  משכנתה היא התחייבות לטווח הארוך

  בכל דרך שבה תסתכלו על כך, נראה כי ליועץ המשכנתאות יש יתרונות נפלאים שמהם תוכלו רק להרוויח. באמצעות הידע המקצועי, ההבנה המעמיקה של הצרכים שלכם ורשת הקשרים הענפה שלו עם הבנקים, הוא ילווה אתכם באמינות המלאה אל המשכנתה המדויקת לכם.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים