שיחה ראשונה חינם

03-3810088

במקרים דחופים

058-446-3344

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חברת ייעוץ משכנתאות

  כאשר בוחרים לבצע צעד מסוים בחיים בפעם הראשונה, מומלץ לקבל ליווי מקצועי כדי לוודא שהוא אכן נעשה באופן מדויק. כך פנייה אל חברת ייעוץ משכנתאות משמעותה צעדים ראשונים בטוחים יותר בדרך אל המשכנתה המשתלמת והנכונה שתוכלו לקבל. משום שקנייה של נכס נדל"ני היא בין הרכישות הגדולות שתעשו בחייכם על אחת כמה וכמה שיש לכם צורך בליווי, ייעוץ והכוונה של אנשי מקצוע המכירים את התחום על בוריו.

   

  כיצד חברת ייעוץ משכנתאות תוכל לסייע לכם?

  • דואגים לאינטרסים שלכם – החברה אינה מייצגת את הגורם שממנו תבקשו את המשכנתה, אלא את האינטרסים שלכם בלבד. זהו יתרון קריטי שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים, שכן הידע המקצועי של יועץ המשכנתאות מאפשר לו לשים לב גם לאותיות הקטנות ביותר בחוזה שתקבלו, ולהאיר את עיניכם בהתאם לכך.
  • מדלגים על הבירוקרטיה – משכנתה כרוכה בבירוקרטיה מסובכת, כך שחוסר ידע מקצועי עלול רק לפגוע בכם. ליועץ המשכנתאות ידע והיכרות עם הגורמים הבנקאיים השונים, כך שיוכל לזרז תהליכים ולהפעיל קשרים בעת הצורך.
  • חוסכים כסף – ישנם סוגים רבים של מסלולי משכנתה, ועל יועץ המשכנתאות להיות בקיא כולן: במדדים, בריביות וכיצד יוכל להטות את הכף לטובת הלקוח להשגת תנאי משכנתה משופרים – אינטרס המלווה כל אדם המבקש משכנתה.
  • התאמה מדויקת לכל לקוח – משכנתה היא התחייבות לשנים ארוכות, כך שעליה להתאים לכל לקוח, לצרכיו ולדרישותיו. כך, מעבר לקיצור התהליכים והחיסכון הכלכלי, יועץ המשכנתאות יבנה תמהיל משכנתה בהתבסס על המצב הכלכלי שלכם ופרמטרים נוספים תוך התחשבות בנסיבות עתידיות.

  משכנתה לוקחים רק עם המקצוענים של גרייס משכנתאות ופיננסים

  בסופו של דבר, אין ספק כי תהליך קבלת משכנתה, אשר דורש היכרות, ידע וניסיון, הוא אחד התחומים הסבוכים ביותר בישראל ואינו פשוט כלל. בזמנים שבהם המחירים רק עולים והריביות מזנקות, הצורך בליווי והכוונה מקצועית עולה גם הוא. כך, עם ניסיון של שנים, מערכת קשרים ענפה עם גורמים רבים ויכולת לבנות תמהיל מדויק לכל לקוח, אצלנו בחברת גרייס משכנתאות ופיננסים תיהנו מייעוץ מקצועי עבור משכנתה לעסקים, מחזור משכנתה, משכנתה לכל מטרה, איחוד הלוואות, הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס, הבראת חברות ומשכנתאות למורים. אנו  מתחייבים ללוות באופן מקצועי ואמין כל אדם אשר חולם על נכס משלו, בתנאים אשר מתאימים לו באופן מדויק.

  ליצירת קשר, השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים